x

Inspektor ds. BHP i PPOŻ

Profesjonalne usługi kadrowe, płacowe i księgowe
Lokalizacja:

Katowice, Śląskie, Śródmieście

Stanowisko:

Inspektor ds. BHP i Ppoż

Typ umowy:

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z Katowic, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizowanie zadań służby BHP,
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, sporządzanie analiz,
  • Opracowywanie i nadzór nad instrukcjami, zarządzeniami i regulaminami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy obejmującymi cały zakład,
  • Wykonywanie oceny ryzyka zawodowego, nadzór nad obiegiem informacji w tym zakresie,
  • Przeprowadzanie okresowych inspekcji, udział w kontrolach wewnętrznych i zewnętrznych przeprowadzanych przez organy zewnętrzne.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o kierunku BHP,
  • Minimum 5 lat pracy w służbach BHP,
  • Biegły język angielski i/lub język niemiecki,
  • Prawo jazdy kat. B.

MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego w zakresie systemów zarządzania BHP,
  • Kwalifikacje w zakresie ochrony środowiska.